This article relates to the game "Counter-Strike 2". Click here for more information.
This article relates to the software/tool "Narzędzia Warsztatowe Counter-Strike 2". Click here for more information.
This article's documentation is for Source 2. Click here for more information.

Counter-Strike 2 Workshop Tools/pl

From Valve Developer Community
Jump to: navigation, search

Note.pngUwaga:Szukasz warsztatów z mapami? Zobacz tę stronę.
Note.pngUwaga:Przed edycją tej strony ostrzegaj Entuzjastów Pieczęci lub innych aktywnych tłumaczy, ponieważ przetłumaczone strony nie będą miały tego, co wniosłeś.
Note.pngUwaga:Edytor cząstek, edytor animacji i większość form skryptów nie są obecnie objęte testem ograniczonym CS2 i nie wiadomo, czy zostaną dodane. Skrypty można dodać w późniejszym terminie w formie Puls, Nowy edytor skryptów Valve
Note.pngUwaga:Większość rzeczy tutaj pochodzi z symboli zastępczych Half-Life: Alyx Workshop Tools Na razie. Nie wszystkie strony są jeszcze w pełni utworzone.
Blank image.pngTodo: Jeśli ktokolwiek (łącznie z samym Valve) ma dostęp do narzędzi warsztatowych CS2 (w ramach Counter-Strike 2 ograniczone wersje testowe), pomóż nam, tworząc i dokumentując te strony w miarę możliwości.

Narzędzia warsztatowe Counter-Strike 2 to zestaw programów narzędziowych dostępnych do bezpłatnego pobrania Counter-Strike 2 które umożliwiają tworzenie elementów do umieszczenia w Steam Workshoporaz własne niestandardowe dodatki do gier, takie jak nowe mapy.