Half-Life 2/pl

From Valve Developer Community
Jump to: navigation, search
" Witamy w City 17. zostałeś Wybrany lub zostałaś wybrana, aby przenieść się do jednego z naszych najlepszych ośrodków miejskich.."

Half-Life 2 Half-Life 2 definiuje nowy poziom odniesienia w grach dzięki zdumiewającemu realizmowi i szybkości reakcji. Napędzany przez nową wówczas technologię Source Source, Half-Life 2 charakteryzuje się najbardziej wyrafinowanymi postaciami w grze, jakie kiedykolwiek widziano, zaawansowaną SI, oszałamiającą grafiką i fizyczną rozgrywką. Jest to pierwsza gra wymagająca instalacji Steam, gdy ukazała się w 2004 roku.

Half-Life 2 to następca Half-Life Half-Life, oraz sequel Half-Life: Alyx Half-Life: Alyx. W 2006 roku ukazał się sequel Half-Life 2 Half-Life 2 o nazwie Half-Life 2: Episode One Half-Life 2: Episode One, a w 2007 ukazał sie 2 sequel pod tytułem Half-Life 2: Episode Two Half-Life 2: Episode Two

Zawartość

Rozdziały

 1. Punkt Wejścia
 2. "Pamiętny dzień"
 3. Droga Przez Kanały
 4. Niebezpieczne Wody
 5. Black Mesa East (rozdział)
 6. "Nie chodzimy już do Ravenholm"
 7. Autostrada 17
 8. Ruchome Piaski
 9. Nova Prospekt (rozdział)
 10. Pierwszy Antyobywatel
 11. Za Freemanem!
 12. Nasi Dobroczyńcy
 13. Czarna Energia
 14. Wiązania

podziękowania

Main article:  Half-Life 2 Credits

uwagi techniczne

Note.pngUwaga: Chociaż mody Source są często opisywane jako "dla Half-Life 2", w rzeczywistości używają Source SDK Base. SDK Base jest dostępne dla każdego, kto posiada jakąkolwiek grę Valve Source i dostarcza całą zawartość Half-Life 2 (z wyjątkiem map i vcd scenes) na statycznej gałęzi silnika.
Note.pngUwaga: Od 26 maja 2010 roku gałąź Source, pod którą pierwotnie działał Half-Life 2 (Source 2004/Source 2006) nie istnieje już na Steamie. Bardzo, bardzo stare mody, które bazują bezpośrednio na grze (w przeciwieństwie do Source SDK Base) raczej nie będą już działać!
Note.pngUwaga: 64-bitowe wersje Half-Life 2 (tylko dla Windows), które istniały kiedyś w okolicach 2005-2006 roku, nie są już dostępne.

zobacz także

Linki zewnętrzne