Uk/Valve

From Valve Developer Community
(Redirected from Valve/uk)
Jump to: navigation, search
English (en)Esperanto (eo)Suomi (fi)Русский (ru)Español (es)Українська (uk)Tiếng Việt (vi)中文 (zh)
hero_01_fullsize.jpg
Info content.png
This page has not been fully translated.

You can help by finishing the translation.

Also, please make sure the article tries to comply with the alternate languages guide.

Про Valve

Company logo for Valve Corporation.
Відкрий свій Розум.

Valve Valve (стилізовано VALVE; офіціально Valve Corporation, колись Valve Software, укр. - Валв/Вальв) – компанія, що займається розважальним програмним забезпеченням і технологіями, заснована в 1996 році у Wikipedia icon Беллв'ю, Вашинґтон. Дебютна гра компанії, Half-Life Half-Life, отримала понад 50 нагород Wikipedia icon "Гра року" та була названа "Найкращою грою для ПК" у листопаді 1999 року.

Портфоліо розважального контенту компанії включає Half-Life Half-Life, Counter-Strike Counter-Strike, Portal Portal, Left 4 Dead Left 4 Dead, Day of Defeat Day of Defeat та Team Fortress Classic Team Fortress Classic. Каталог продуктів Valve нараховує понад 20 мільйонів роздрібних одиниць, проданих у всьому світі, і понад 80% ринку онлайн-екшенів для ПК.

Окрім створення бестселерів розважальних ігор, Valve є розробником передових технологій, таких як ігровий рушій Source Source і Steam Steam, широкосмугова платформа для доставки та керування цифровим контентом.

Сьогодні Valve складається з понад 70 провідних художників, програмістів і письменників галузі. За двадцятирічну історію компанії вона піднялася від «невероятної нової компанії» до лідера галузі, виробляючи низку лідерів продаж і визнаних критиками розважальних продуктів і технологій для ПК.

Продукти

GoldSrc GoldSrcen! ігри

Source Sourceen! ігри

Source 2 Source 2en! ігри

Порти на консолі

Медіа

Обладнання

Бізнеси

Відкрий свої Очі.

Зовнішні посилання

Дивіться також