SDK Installation/uk

From Valve Developer Community
Jump to: navigation, search

Source SDK безкоштовно доступний всім користувачам Steam Він використовується для розробки модів та контенту для Source 2006, Source 2007 і Source 2009.

Ігри Valve, які вийшли пізніше використовують власний набір інструментів SDK або Authoring Tools:

Note.pngNote: "Authoring Tools" вказує на несумісність з Source SDK.

Наразі Authoring Tools надається в вигляді бета-версії відповідної гри

Ми переносимо на Authoring Tools наступні дистрибутиви ігор:

 • Team Fortress 2
 • Counter-Strike: Source
 • Day of Defeat: Source
 • Half-Life: Deathmatch

Раніше ці засоби розповсюджувались окремо, об'єднані в одному пакеті (інструмент "Source SDK" ). Зараз ми робимо схожу з L4D і CS:GO модель інструментів. Згідно цієї моделі, SDK Tools є частиною гри, тому все, що вам потрібно зробити, щоб запустити утиліти SDK Tools, це запустити гру та оновити її до останньої існуючої версії. Будь ласка, зверніть увагу, що ці інструменти будуть доступні тільки у ОС Windows.

Тепер зверніть увагу на каталог BIN. (Наприклад: [steam]/steamapps/common/Team Fortress 2/bin). Там ви помітите декілька нових *.bat файлів, які можна використовувати для налаштування середовища розробки і запуску відповідних інструментів:

 • hammer.bat
 • faceposer.bat
 • hlmv.bat
 • stdudiomdl.bat
 • vtex.bat

Template:Note:uk

Якщо у вас виникла проблема з запуском, переконайтесь, що ніде в шляхах не прописана змінна середовища VPROJECT. Якщо ви все таки використовуєте VPROJECT, то перевірте значення цієї змінної середовища в системі Windows, командою set в командному рядку і встановіть правильне значення.

Встановлення та запуск

Наступні інструкції підходять тільки для встановлення Source SDK. Якщо вам потрібно встановити Authoring Tools до якоїсь гри, то перегляньте відповідні статі.

Для встановлення нової версії Source SDK 2013 читайте: Source SDK 2013

Інструкція по встановлення старої версії Source SDK:

Натисніть, для встановлення Source SDK. На майбутнє, або якщо це не спрацює:

 1. Відкрийте Steam.
 2. В меню Бібліотека оберіть пункт Інструменти.
 3. Двічі клікніть на Source SDK, який знаходится в стані "Не інстальовано".
 4. Прочитайте діалогове вікно і оберіть Завантажити та інсталювати / Далі для продовження.
 5. Source SDK завантажиться на ваш комп'ютер через Steam.

Запуск

Після завершення завантаження, ви можете запустити SDK з вкладки Інструменти. Також можна створити ярлик на стільниці, клікнувши ПКМ по SDK і вибравши Встановити ярлик на робочому столі у контекстному меню.

При першому запуску SDK, він буде протягом деякого часу розпаковуватися на жорсткий диск. Це не повториться до оновлення SDK.

Після цього, ви можете вибрати гру і запустити будь-який з наданих інструментів. Проте, можуть виникти проблеми, якщо ви запустите стару - не оновлену гру. Ви можете переконатися, що всі ігри оновлені, в головному меню Steam.

Що далі?

Якщо ви хочете дізнатися про те, як створювати контент для рушія Source загалом, головна сторінка Source SDK документації - гарне місце для старту.

Помилки та ппроблеми

Перегляньте теж